ALLER AU CONTENU
YEDEK PARÇALAR

Yedek parça teklifi

DS SERVICE UZMANLIĞI

DS SERVICE, ihtiyaçlarınız doğrultusunda, aracınız için geniş bir yedek parça ürün gamı sunuyor: orijinal parçalar, multi-brand parçalar veya döngüsel ekonomi parçaları... kontrollü bir bütçe için en iyi çözümü bulun.
ORİJİNAL PARÇALAR
Orijinallik taahhüdü

Optimum otomobil performansı

Mopar markalı orijinal DS yedek parçaları, araçlarımızın tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır. DS aracınızın işlevselliğinin kapsamını bizden daha iyi kimse anlayamaz. Eksiksiz yedek parça serimiz, üretici standartlarına ve yeni araçlara takılan parçalarla aynı özelliklere göre üretilir. Üretiminde yalnızca aracınıza yıllarca fayda sağlayacak görünüm, uzun ömür, maksimum güvenlik, konfor ve değer sağlayan en kaliteli malzemeler kullanılır.

 

Son teknoloji, teknik uzmanlık ve bulunabilirlik

MOPAR markalı orijinal DS yedek parçaları, DS aracınızla aynı zamanda geliştirilir. Böylece entegre ve aynı zamanda teknolojik olarak gelişmiş olmaları sağlanır. Bu parçalar her modelin lansmanından itibaren satışa sunulurlar.

 

Mükemmel uyum

Yalnızca MOPAR markalı orijinal DS parçaları, her modelin özellikleri ve tasarımına mükemmel şekilde entegre edilir. Bu sayede, mükemmel şekilde uyumlu yedek parçaları bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

Orijinal Parça paketlerimizi keşfedin

 

Bu yedek parçaları, dünya çapında ve son aracın piyasaya sürülmesinden en az 10 yıl sonra DS ağında bulabilirsiniz.

ÇOK MARKALI PARÇALAR
Kalite, fiyat ve performansın birleşimi

Eurorepar markalı ürün serisi, tüm DS Automobiles araçları için daha uygun fiyatlı bir yedek parça yelpazesi sunar.

 

Uzmanlarımız tarafından kontrol edilen ve 2 yıl garantili olan Eurorepar markalı parçalar, 3 yaşından büyük otomobillerin bakım maliyetlerini düşürür ve 12.000 parçanın yer aldığı eksiksiz ürün gamı ile tüm yetkili servislerden temin edilebilir.

SUSTAINera – Döngüsel Ekonomi, Parçalar ve Aksesuarlar: mükemmel bir gelecek inşa etmenin yolu
Kaliteyi koruyor, gezegen üzerindeki etkiyi azaltıyoruz

DS Automobiles, aracınızın bakımını yapmak ve araç bakımından kaynaklanan atıkları, dolayısıyla karbon ayak izini azaltmak için SUSTAINera Parçalar ve Aksesuarlar serisi sunuyor.

 

Bu amaç ile 4 R'ye dayalı bir strateji oluşturduk:

  • Reman (yeniden üretilen parçalar)
  • Repair (onarılan parçalar)
  • Reuse (yeniden kullanım parçaları)
  • Recycle (geri dönüşüm)

SUSTAINera Parça ve Aksesuar serisi, yeni orijinal parçalara göre daha düşük fiyatlar sunarken, gezegenin kaynakları üzerindeki olumlu etkiyi de azaltarak, DS müşterilerinin kalite ve sürdürülebilirlik gereksinimlerini karşılar.

Döngüsel ekonomi

Yeniden üretilen parçalar. Geniş bir yelpazede sunulan yeniden üretilen parçalarımız, aracınızın en yüksek standartlarda bakım veya onarımını sağlar. REMAN parçalarımız, orijinal parçalarla aynı performansı ve sürdürülebilirliği sunar. REMAN serisi, 40 parça grubunu kapsar: motorlar, şanzımanlar, turbolar, enjektörler, debriyaj, alternatörler, marş motorları, elektrikli araçlar için traksiyoner aküler ve daha fazlası.

 

Onarım hizmetleri: elektronik parçalarınızı, otomatik şanzımanlarınızı ve traksiyoner akülerinizi tamir ettirerek, aracınızın yaşına ve bütçenize uygun çözümler sunuyoruz.

 

Yeniden kullanım parçaları: ömrünü tamamlamış araçlardan alınan orijinal parçalar sıkı bir onay sürecini izler. 1 yıl garantili yeniden kullanım parçaları, eski araçların ömrünü uzatmak için ideal bir çözümdür.

 

 

Geri dönüştürülmüş parçalar: Birçok parça gibi katalitik konvertörleri geri dönüştürerek ve süreçlerimizde atık yönetiminden faydalanarak, gezegenimizin değerli kaynaklarının kullanımını azaltırken, titiz atık yönetimini optimize ediyor ve çevreyi koruyoruz. Geri dönüştürülmüş malzemeler, yeni araçlarımız ve satış sonrası ürünlerimiz için üretim sürecimize yeniden entegre edilir.

Kişiye özel hizmetler
Online Randevu Alın
Size en yakın yetkili servisi seçin ve aracınızın hijyen kurallarına uygun bakımını sağlamak için DS uzmanlığından yararlanın.