ALLER AU CONTENU
DS 24 SAAT TEST ŞÜRÜŞÜ KATILIMCI ŞARTLARI

STELLANTIS OTOMOTİV PAZARLAMA A.Ş.

KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI ve İŞLENMESİ POLİTİKASI

-Katılımcının katılım başvuru tarihi itibariyle geçerli, en az 3 senelik sürücü ehliyetine sahip olması ve kendi üzerine kayıtlı bir aracının bulunması katılım için ön şarttır.

-Test sürüşü yapmak isteyen katılımcının kendi üzerine kayıtlı olan aracını ve araç ruhsatını test sürüşü süresince, test sürüşünü gerçekleştirecek Yetkili DS Satıcısı’nın tesislerinde bırakması gerekmektedir.

-Katılımcının başvuru formunu eksiksiz doldurması ve başvuru formundaki bilgilerin doğru olduğunu ispatlaması gereklidir.

-Katılımcıya verilecek test sürüşü aracı ve süresi, kampanya dahilindeki araç sayısı, kampanya süresi ve randevu sistemi ile sınırlıdır.

-Katılımcının test sürüşü aracını teslim almadan önce ehliyet ve nüfus cüzdanı/kimlik kartını TC vatandaşı olmayanlar için pasaport aslını ilgili Yetkili DS Satıcısı’na göstermesi (DS Yetkili Satıcısı, katılımcının nüfus cüzdan/kimlik kartı (TC vatandaşı olmayanlar için pasaport) ve ehliyet fotokopisini alacaktır) DS Yetkili Satıcı ve Test Sürüşü ve Ödünç Verme Sözleşmesini imzalaması zorunludur.

24 saat test sürüşü menzili 200 km ile sınırlıdır. -STELLANTIS OTOMOTİV PAZARLAMA A.Ş. ve Yetkili DS Satıcısı test sürüşü yaptırma ve test sürüşü koşullarını degiştirme hakkını kendinde saklı tutar.