ONLY YOU PRIVILÈGE

Only You Privilège Hattı ile hayatı daha keyifli yaşamaya hemen başlayın.

Only You Privilège Hattı’na 0212 401 33 37 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Size Özel Hizmetler

Concierge Hizmetlerimiz

Dünyanın dört bir yanından en yeni yaşam tarzı trendlerini, en özel deneyimleri hizmetinize sunan Only You Privilège ile ister uçak bileti temini, tekne ve araç kiralamada, ister alışveriş ve hediye danışmanlığı taleplerinizde, kısacası yaşamın her alanında en iyi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

ONLY YOU PRIVILÈGE

Sizin için oluşturduğu marka işbirlikleriyle dünyanın dilediğiniz noktasına size özel avantajlarla seyahatler planlayan, en seçkin otel ve restoranlarda rezervasyonlarınızı gerçekleştirip, dünya çapında konserler ve etkinlikler için bilet bulmanıza yardımcı olan Only You Privilège Hattı, size en iyi deneyimleri yaşatmak için hizmetinizde.

ONLY YOU PRIVILÈGE

Tüm hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için 0212 401 33 37'den DS Club Privilège Hattı’na ulaşabilirsiniz.

MASA REZERVASYONU GARANTİSİ

Rezervasyon yaptırırken Only You Privilège ayrıcalığını yaşayın. Restoran, bar gibi farklı rezervasyon taleplerinizi geniş tedarik ağımızla hızlı bir şekilde karşılıyoruz. Yıldönümü ve doğum günü gibi özel günleriniz için taleplerinizi ilgili mekanlara ileterek, takibini yapıyoruz.

LÜKS TEKNE KİRALAMA

Yurtdışı ve yurtiçinde yer alan geniş tedarik ağımız sayesinde, dünyanın farklı noktalarında size lüks tekne kiralama hizmeti sunuyoruz. Hizmetle beraber farklı segmentlerde gulet ve motoryat seçeneklerini en kısa sürede sizinle buluşturmak için sıkı bir şekilde çalışıyoruz.

 

 

ZERO G – YERÇEKİMSİZ UÇUŞ DENEYİMİ

Stephen Hawking ve Tom Hanks gibi birçok ünlünün yaşadığı sıradışı deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Özel dizayn edilen Boeing 727, deneyimli pilotların “parabol” adındaki özel manevraları ile ağırlıksız ortamı deneyimleyeceksiniz.ETKİNLİKLERE BİLET GARANTİSİ

Konser bileti, maç bileti ya da özel davetiyeyle girilen sıradışı bir parti… Only You Privilège olarak yurtdışı ve yurtiçi tüm etkinlik biletlerinin temini konusunda size yardımcı oluyoruz.

 

 

HELİKOPTER KİRALAMA

En uygun ve güvenli helikopter seçeneklerini geniş tedarik ağımız sayesinde sizlerle buluşturuyoruz.
SİZE ÖZEL UÇAK BİLETİ

Havayolu şirketleri ile kullandığımız sistem sayesinde seyahatlerinizi en uygun fiyatlarla gerçekleştirmenize imkan sağlıyoruz. Uygun fiyatlı uçak biletlerinin yanı sıra koltuk rezervasyonu ve uçak içi yemek taleplerinizi de dikkate alarak, size özel uçak bileti hizmeti sunuyoruz.
ONLY YOU PRIVILÈGE
SİZİ MÜKEMMELLİĞE DAVET EDİYOR

Mükemmel yaşamayı tercih edin

Only You Privilège Hattı’na 0212 401 33 37 numaralı telefondan tüm talepleriniz için ulaşabilirsiniz.