YENİ DS 9 SEDAN

Zarafetin Gücü

[cle1: PUISSANCE_ELEGANCE_DESKTOP Lang:TR]
 

İNCELİK BAŞYAPITI, TEKNOLOJİNİN BİR MUCİZESİ

Fransız lüks bilgi birikiminin sembolü DS 9, yakında yollarda. E-TENSE hibrit seçeneği de sunan yeni sedan otomobilimiz teknik mükemmeliyet, inanılmaz bir konfor seviyesi ve benzeri görülmemiş incelik ön planda tutularak tasarlandı.

MODERN VE DİNAMİK

İNCELİĞİN YAYILDIĞI MODERN BİR FORM

DS 9, zarafet ve dinamizmin harmonisinden doğan modern çizgileri ile ayrışıyor. DS Kılıcı'ndan Clous de Paris işlemelerine, DS Fenerleri'nden gizli kapı kollarına, sıra dışı tasarım detayları ayrışmasını çok daha kolaylaştırıyor.

En küçük detayda bile mükemmeliyet

Orta konsol, özgün detayları ile ayrışır: 'Clous de Paris' giyoş işlemeleri, kristaller içeren kumanda tuşu, B.R.M R180 saat ve inci dikişleri.

[cle1: DS Lang:TR]
360° GÖRÜNTÜLEYİN
[cle1: DS Lang:TR]
OPERA Yakut Kırmızısı İç Mekan
[cle1: DS Lang:TR]
OPERA Bazalt Siyahı İç Mekan
[cle1: DS Lang:TR]
Bazalt Siyahı Deri İç Mekan
[cle1: DS Lang:TR]
Siyah Alcantara®İç Mekan

DS 9'un iç mekanı beş farklı tasarım konsepti ile sunulacaktır.
Uzmanlığımızın mutlak ifadesi, DS Inspiration Opéra, yakut renkli en güzel deri, Art Nappa deri ile orta konsol ve ikonik saat kayışı deseni ile koltukları sarmalar. Sofistike kokpit tasarımı, Alcantara® tavan döşemesi ile tamamlanır.

 

DS LOUNGE

Konfor ve zarafetin en somut örneği

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, kameralı süspansiyon sistemi

Bu akıllı süspansiyon sistemi, ön camın üstünde konumlandırılmış kamera ve çok sayıda sensör ile yoldaki kusurları sürekli gözler. Bu veriler milisaniyeler içinde her bir tekerleğin amortisörünü ayrı ayrı kumanda eden bilgisayara iletilir. Sertliği ya da yumuşaklığı anlık olarak ayarlanan amortisörler optimum konfor için sürekli çalışır. 

 


AKUSTİK KONFOR ve FOCAL ELECTRA® SES SİSTEMİ

DS 9 ile birlikte, uzmanlarımız kabin içi akustik konforu için yeni bir konsept geliştirdi.Camlar ses izolasyonu sağlayan bir film ile kaplandı ve titreşimleri sönümleyen özel bir çerçeveye yerleştirildi. Bu sayede sessiz ve huzurlu bir kabin atmosferi sağlandı. Bu muhteşem zanaatkarlık, Focal Electra® ses sisteminin 14 hoparlörünün her birinin sesinin saflığının ortaya çıkmasını sağladı.


HERKESİN KENDİ ALANI

DS 9, her bir misafirinin aynı konfor seviyesiyle yolculuk edeceği şekilde tasarlandı. Önde ve arkada ısıtmalı, havalandırmalı ve masaj fonksiyonu sunan koltuk seçenekleri sunması gibi. 2,89 metre uzunluğundaki aks mesafesi, özellikle arka koltuk yolcularına cömert bir alan sunarken Nappa deri kaplı arka koltuk kol dayanağı USB çıkışları ve eşya gözü sunmasının yanı sıra çeşitli fonksiyonlar için bir kumanda merkezi görevi üstleniyor.


DS 9 E-TENSE

HAUTE COUTURE. ELEKTRİK.

DS 9 her ikisi de prizden şarj edilebilen iki E-TENSE güç ünitesine sahip olacak. 250 HP güce sahip seçeneği dört tekerlekten çekişli ve 360 HP güç sunan seçenek takip edecek. 135 km/sa hıza kadar hızlanmalarda kullanılan elektrik motorunun mutlak sessizliği yepyeni bir sürüş deneyimi sağlayacak.

En yeni teknoloji size destek olmak için yanınızda

DS PILOT

DS DRIVE ASSIST, yarı otonom sürüş yardım sistemi

DS PARK PILOT

Otonom sürüşün tadına bakınDAHA FAZLA BİLGİ
DS 9 Sizin için yaparDAHA FAZLA BİLGİ
  • DS ACCESS 

    Otomobilinize erişmek hiç bu kadar kolay olmamıştı

Güvenliğin zirvesi

DS GÜVENLİK

DS ACTIVE LED VISION

DS NIGHT VISION

DS DRIVER ATTENTION MONITORING

Her yol koşulu için yüksek çözünürlüklü aydınlatmaKEŞFET
Karanlıkta görmekKEŞFET
Otomobiliniz sizi kollarKEŞFET

Satış Noktası Bulun