DS 7 CROSSBACK

Üstün teknoloji ürünü

 

TAMAMEN TEKNOLOJİK BİR SÜRÜŞ KABİNİ

Zarif grafikli 12 inçlik dijital ekranı istediğiniz gibi kişiselleştirin. Bu Bu ekran sürücülere, açılır menü aracılığıyla direksiyondan kontrol edilebilme ve tüm sürüş bilgilerini görüntüleme olanağı sunuyor.
Ayrıca DS CONNECTED PILOT işlev kontrol ekranı veya DS NIGHT VISION da dahil olmak üzere altı modu sisteminde barındırıyor.

DS 7 CROSSBACK - Volant
DS 7 CROSSBACK - Tablette

12 inçlik HD merkezi dokunmatik ekran, altında bir sıra dokunmatik tuş ve ortalarında kristal montürlü* bir döner kumanda yardımıyla otomobilin tüm fonksiyonlarını kullanmanıza olanak sağlar. Bu kumanda hattı, pek çok özelliğin yanı sıra konfor, medya ve bağlantı özelliklerine doğrudan erişim sağlar.

DS SAFETY: HER AN KONTROL ALTINDA

Uzun yolculuklar sırasında, dikkatsizlik veya kötü görüş tehlikeli olabilir. DS SAFETY, yolculuklarınızın  daha güvenli olmasını sağlayacak bir dizi önemli işlevi bir araya getirir.

DS NIGHT VISION: Geceleri De İyi Görün

DS NIGHT VISION'nu, size en iyi gece görüş mesafesi sağlamak için düşündük. Izgaraya yerleştirilen kızıl ötesi kamerası ile 100 metreye kadar yol üzerinde bulunan yayaları, bisikletçileri ve hayvanları algılıyor. Bu sistem, tehlikeleri önceden tahmin etmenizi ve çabucak tepki vermenizi sağlar.

DS DRIVER ATTENTION MONITORING: Dikkatsizlik Tarih Oluyor

Güvenliğinizi daha iyi sağlamak için, mühendislerimiz herhangi bir dikkat kaybını tespit eden tescilli bir teknoloji geliştirdiler.
Sürücü yorgunluğunun veya dikkatinin dağılmasının en ufak bir belirtisinde, DS DRIVER ATTENTION MONITORING sistemi otomatik olarak sesli bir sinyal gönderiyor ve orta ekranda bir uyarı görünüyor. Bu uyarı sistemi gece olduğu gibi gündüz de güvenliğiniz için devrede.

DS ACTIVE LED VISION: Görmek ve görülmek için

DS E-TENSE konsept otomobilinde ilk defa sunulan DS ACTIVE LED VISION hem güzel hem de güçlüdür. Bir LED projektöründen ve üç dönen LED modülünden oluşur. BU modüller, size optimum görüş sağlamak için direksiyon açılarına, araç hızına ve hava koşullarına göre döner ve eğilirler.

DS LOUNGE: DİNAMİK DİNGİNLİK

DS 7 CROSSBACK'in iç dizaynı, rahatlık ve dinginlik hissi verir. Teknolojik yenilikler ve tasarımının avantgart yapısı sizlere; yüksek düzeyde konfor, verimlilik ve nihai bir huzur sağlar.

DS ACTIVE SCAN SUSPENSION: Tepkisellik ve dinginlik

Kamerası ve sensörleri sayesinde DS ACTIVE SCAN SUSPENSION, kusurları ortadan kaldırmak için yolun her kusurunu önceden görür.
Sistem, verileri gerçek zamanlı olarak bir bilgisayara iletir ve o da süspansiyonların sıkılığını veya esnekliğini ayarlamak ve en yüksek konforu sağlamak için tekerleklerin her birinde bağımsız olarak aktif hale gelir.

DS 7 CROSSBACK'te Sesler Saf ve Pürüzsüz

Ses ekipmanlarımız için, profesyonel akustik, hi-fi ve otomotiv sektöründe lider Fransız FOCAL®'e başvurduk. HiFi System FOCAL Electra® olarak adlandırılan bu üst düzey sistem, benzersiz bir ses deneyimi için kabin içinde dikkatlice dağıtılan ondört hoparlörden oluşur.

DS PILOT: BAĞIMSIZ BİR SÜRÜŞ KEYFİ

DS 7 CROSSBACK'a uygulanan en yeni araç içi sürüş yardım teknolojisi ile huzurla seyahat edin

DS CONNECTED PILOT: Siz sürün ya da bırakın o kendi kendini sürsün.

Aracının kontrolünü geri almasına imkan sağlarken, sürücüsüne yardımda bulunmak; işte DS CONNECTED PILOT'un sunduğu hizmet tam da bu. Onunla birlikte, bağımsız sürüşe bir adım daha yakınsınız. Bu yenilikçi ekipman, hızı ve öndeki araca mesafeyi ayarlar, direksiyona etki ederek DS 7 CROSSBACK'i sürücünün seçimine göre yolda uygun bir şekilde konumlandırır. Sürüş esnasında, size emniyet ve rahatlığı sağlamak için hız ve yörüngeyi kontrol eder.

DS PARK PILOT**: Park etmek çocuk oyuncağı.

Bu yeni destek teknolojisi sayesinde, direksiyonu veya pedalları manuel olarak kullanmak zorunda kalmadan, araba kendisini paralel ya da çapraz park edebiliyor. DS PARK PILOT, DS 7 CROSSBACK şablonuna karşılık gelen bir park yerini yalnızca 30 km/saate kadar ilerleyerek algılar.


** İlerleyen dönemde sunulacaktır.

SİZE ÖZEL SERVİS HİZMETİ

SATIŞ NOKTASI BUL