YENİ DS 7 CROSSBACK

Teknik Özellikler

 

SINIRSIZ KONFOR&GENİŞ İÇ ALAN

DS 7 Crossback - Sièges arrières

Yeni DS 7 CROSSBACK'İN iç mekanı, koltuk sırtının 23° ila 32° eğildiği elektirkli koltuklarıyla size hem keyifli hem de konforlu yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. Koltuklar, daha fazla konforlu ve dayanıklı olmaları için yüksek yoğunluklu köpükten üretilmiştir. Koltukların ön yüzeylerinde ısıtma, havalandırma ve masaj modu gibi 5 farklı dokumantik mod bulunmaktadır.

Yeni DS 7 CROSSBACK; düz formlu alt yüzeyi sayesinde, segmentindeki en büyük bagaj hacmini sunuyor. Arka tamponun altına doğru basit bir ayak hareketi yaptığınızda, bagaj kapağının açılıp kapanmasını sağlayan Kollar Dolu özelliği, hereket halindeyken bagaja kolayca ulaşmanızı sağlayan Pack Easy Access* özelliğiyle birlikte size çok daha kolay bir bagaj kullanma deneyimi sunuyor.

DS 7 Crossback - Coffre

Mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz; Yeni DS 7 CROSSBACK'İ, her anı emniyet ve huzur dolu kusursuz sürüşler için geliştirdi. Bugüne kadar ilk önceliğimiz hep sizin emniyetiniz oldu ve bundan sonra da öyle olmaya devam edecek.

Verdiğimi sözler doğrultusunda Yeni DS 7 CROSSBACK, Euro NCAP çarpışma testinde en iyi sonucu aldı: BEŞ YILDIZ ÜZERİNDEN BEŞ YILDIZ!

DS7 Crossback - Dimensions

BOYUTLAR

DS7 Crossback - Dimensions