DS 7 CROSSBACK

Teknik Özellikler

[cle1: DS Lang:TR]
 

SINIRSIZ KONFOR & GENİŞ İÇ ALAN

DS 7 CROSSBACK

DS 7 CROSSBACK'in iç mekanı, arka koltuklarda sırtlığın 23° ila 32° arasında elektrikli olarak ayarlanan açısı ile size hem keyifli hem de konforlu yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. Koltuklar, daha fazla konforlu ve dayanıklı olmaları için yüksek yoğunluklu köpükten üretilmiştir. Koltukların ön yüzeylerinde ısıtma, havalandırma ve masaj modu gibi 5 farklı dokumantik mod bulunmaktadır.

 

Yeni DS 7 CROSSBACK; düz formlu alt yüzeyi sayesinde, segmentindeki en büyük bagaj hacmini sunuyor. Arka tamponun altına doğru basit bir ayak hareketi yaptığınızda, bagaj kapağının açılıp kapanmasını sağlayan Kollar Dolu özelliği, hereket halindeyken bagaja kolayca ulaşmanızı sağlayan Pack Easy Access* özelliğiyle birlikte size çok daha kolay bir bagaj kullanma deneyimi sunuyor.

DS 7 Crossback - Coffre

Mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz, bilgi birikimlerinin tamamını DS 7 CROSSBACK'e sürekli yüksek güvenlik seviyesi sağlamak ve mükemmel sürüş dinginliğini garanti etmek için aktardılar. Birincil amacımız bugün de gelecekte de güvenlik olacaktır. Hem otomobilin yolcularının hem de otomobilin çevresinin. 

Mühendislerimiz tarafından tasarlanan tüm güvenlik teknolojileri, DS 7 CROSSBACK'in güvenlik anlamında en iyi noktada konumlanmasını sağlar.

DS 7 CROSSBACK - Boyutlar

BOYUTLAR

DS 7 CROSSBACK - Boyutlar

BOYUTLAR (MM)


Uzunluk 4.573
Toplam genişlik (aynalar hariç/aynalar dahil) 1.906/2.098
Yükseklik 1.625
Dingil mesafesi 2.738
Ön tampon - tekerlek mesafesi 925
Arka tampon - tekerlek mesafesi 910
Ön koltuklar için dirsek genişliği 1.476
Arka koltuklar için dirsek genişliği 1.493
Bagaj derinliği 933 ila 2.045 (arka koltuklar öne katlanmış iken)
Bagaj genişliği (en dar nokta için) 1.201
Kullanılabilir bagaj yüksekliği Bagaj kapısı camı hizasona kadar 581, tavana kadar 910

BAGAJ HACMİ

Bagaj hacmi 555 L
Max oturma kapasitesi 5