DS 7 CROSSBACK

Teknik Özellikler

 

SINIRSIZ KONFOR & GENİŞ İÇ ALAN

DS 7 CROSSBACK

DS 7 CROSSBACK'in iç mekanı, arka koltuklarda sırtlığın 23° ila 32° arasında elektrikli olarak ayarlanan açısı ile size hem keyifli hem de konforlu yepyeni bir yaşam alanı sunuyor. Koltuklar, daha fazla konforlu ve dayanıklı olmaları için yüksek yoğunluklu köpükten üretilmiştir. Koltukların ön yüzeylerinde ısıtma, havalandırma ve masaj modu gibi 5 farklı dokumantik mod bulunmaktadır.

 

Yeni DS 7 CROSSBACK; düz formlu alt yüzeyi sayesinde, segmentindeki en büyük bagaj hacmini sunuyor. Arka tamponun altına doğru basit bir ayak hareketi yaptığınızda, bagaj kapağının açılıp kapanmasını sağlayan Kollar Dolu özelliği, hereket halindeyken bagaja kolayca ulaşmanızı sağlayan Pack Easy Access* özelliğiyle birlikte size çok daha kolay bir bagaj kullanma deneyimi sunuyor.

DS 7 Crossback - Coffre

Mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz; DS 7 CROSSBACK'i, her anı emniyet ve huzur dolu kusursuz sürüşler için geliştirdi. Bugüne kadar ilk önceliğimiz hep sizin emniyetiniz oldu ve bundan sonra da öyle olmaya devam edecek.

Verdiğimi sözler doğrultusunda DS 7 CROSSBACK, Euro NCAP çarpışma testinde en iyi sonucu aldı: BEŞ YILDIZ ÜZERİNDEN BEŞ YILDIZ!

DS 7 CROSSBACK - Boyutlar

BOYUTLAR

DS 7 CROSSBACK - Boyutlar