DS 3 CROSSBACK

Hem benzinli, hem dizel, hem elektrikli seçenekler

[cle1: 1_3000X1349_HUBSTYLE_DESKTOPJPG Lang:TR]
 

SİZE UYGUN OLAN MOTOR TİPİNİ SEÇİN

DS 3 CROSSBACK için üç tip motor mevcuttur: PureTech benzinli, BlueHDi dizel veya %100 elektrikli E-Tense.

PureTech Benzinli Motorlar
BlueHDi Dizel Motorlar
E-Tense % 100 elektrikli motor

Güçlü ve verimli PureTech benzinli motorlarımız özellikle azaltılmış emisyonlar için dinamik sürüş imkanı sunar.

Yenilikçi yeni nesil hava kirliliği kontrol sistemi ile donatılmış olan BlueHDi dizel motorlarımız yüksek verimlilikleriyle bilinmektedir. Havayı daha az kirletirken, daha verimli çalışan yapısıyla yarının standartlarını bugünden karşılar.

Güç ve esnekliği mükemmel bir sessizlikle birleştiren % 100 elektrikli motor sistemine sahip DS 3 CROSSBACK E-Tense’in direksiyonunda yeni ve ileri bir sürüş deneyimi yaşayın.

DS 3 CROSSBACK, motor tipine  bağlı olarak 8 vitesli otomatik şanzıman veya 6 vitesli manuel şanzıman versiyonlarıyla mevcuttur. Orta konsoldaki sürüş modu seçicisi, sürücünün aracı sürüş ihtiyaçları ve beklentilerine göre ayarlamasını sağlar: Seçeneklere bağlı olarak 7 sürüş tipine (Manuel, Spor, Normal, Eko) ve çekiş moduna kadar (Kum, Çamur, Kar) rahatlıkla kullanılabilir.

MEVCUT MOTORLAR

PureTech 100 Manuel

PureTech 130 Otomatik

PureTech 155 Otomatik

BlueHDi 100 Manuel

BlueHDi 130 Otomatik

E-Tense % 100 elektrikli motor

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri, yeni düzenleme olan Dünya Uyumlulaştırılmış Hafif Araç Test Prosedürü WLTP'ye (AB 2017/948 Regülasyonu) göre belirlenmiştir ve elde edilen değerler, diğer araçlar ile kıyaslanabilirliği sağlamak bakımından, NEDC’ye çevrilmiştir. Güncel bilgi için lütfen satış noktanıza başvurunuz. Değerler, özellikle kullanım ve sürüş koşullarında, ekipmanda veya seçeneklerde dikkate alınmaz ve lastiklerin biçimine bağlı olarak değişebilir. Resmi yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri hakkında daha fazla bilgiyi satış noktalarından temin edebilirsiniz.