DS 3 CROSSBACK

Özel Seri La Première

[cle1: 1_3000X1349_HUBSTYLE_DESKTOPJPG Lang:TR]
 

EŞSİZ VE SINIRLI SAYIDA

Estetik ve inovasyonu birlikte sunan, teknolojik olduğu kadar zarif, özel seri DS 3 CROSSBACK La Première'i keşfedin.

  • IŞIL IŞIL BİR İÇ MEKAN

    Kızıl kahve "art" derinin pırıltısıyla DS Inspiration Opera

DS DRIVE ASSIST

Kişisel sürüş veya sürüşe izin verme sistemi

Son teknoloji ürünü DS DRIVE ASSIST sayesinde uzun yolculukları güvenle gerçekleştirin. 180 km / sa'e kadar aktif olan bu yenilikçi sistem, otomobilinizi şeridinde hassas bir şekilde konumlandırır ve öndeki araca göre hızınızı düzenler / ayarlar.
Trafik yavaşladığında, bu teknoloji aynı zamanda otomobilinizin dur kalk aşamalarını da yönetir.

SANAL GÖSTERGE PANELİ

Gözünüzü asla yoldan ayırmayın

Hız, hız sabitleyici / hız sınırlayıcı bilgileri, panel okuma, sürüş ve navigasyon yardımları: Seyahat sırasında, sanal gösterge paneli sayesinde, gözünüzü asla yoldan ayırmak zorunda kalmadan gerekli tüm verilere erişebilirsiniz.
Savaş uçaklarından ilham alınarak tasarlanan bu teknoloji, gerekli tüm verileri renkli ve görüş alanınızdaki şeffaf bir ekrana yansıtır.

TAMAMEN AYRICALIKLI BİR TARZ

DS 3 CROSSBACK'in DNA'sını ve kimliğini koruyarak, özel seri La Première, zarafeti ve özel ayrıntılarıyla fark edilir.

Göz kamaştırmayan far sistemi

Yeni nesil DS MATRIX LED VISION farlarla, diğer sürücüleri rahatsız etmeden uzun farlarınız açık bir şekilde gece sürüşü yapabilirsiniz. Sabit ve optimum aydınlatma sağlamak için, bu akıllı farlar, ışık huzmelerini, ön cam üst kamerası tarafından algılanan trafik koşullarına göre otomatik olarak uyarlar.

DS MATRIX LED VISION farlar, kısa far için 3 LED modülünden ve aynı zamanda tespit edilen sürüş ortamına bağlı olarak kademeli olarak açılıp kapanabilen 15 özdeş ve bağımsız segmente ayrılmış MATRIX BEAM modülünden oluşur.

ADML PROXIMITY

1 m 50 cm: Bu, DS 3 CROSSBACK'in varlığınızı tespit ettiği mesafedir. Yaklaştığınızda, ADML PROXIMITY sayesinde otomobil otomatik olarak açılır ve şimdiye kadar gizli olan kapı kolları ortaya çıkar. Tek yapmanız gereken, direksiyona geçmek için kapıyı açmak. Uzaklaşıldığında da süreç aynı şekilde işler: Kapı kolları geri çekilir ve otomobil otomatik olarak kilitlenir. 

Eller serbest çalıştırma sistemi ile daha da fazla konforun tadını çıkarın. DS 3 CROSSBACK'inizin direksiyonuna geçtiğinizde, motoru çalıştırmak veya kapatmak için orta konsolda bulunan Start / Stop düğmesine basmanız yeterlidir.