DS 3 CROSSBACK

E-TENSE, %100 elektrikli

[cle1: DS_AUTOMOBILES Lang:TR]
 

Menzil :

320 km (WLTP çevrimi)

Şarj :

% 80 şarj etmek için 30 dakika

Motor gücü :

100kW/136hp


2020 yıl
ı itibariyle  pazarda yerini alacak olan DS 3 CROSSBACK E-TENSE yeni nesil elektrikli araçların da öncülüğünü yapmaktadır. Özel olarak tasarlanmış, %100 elektrikli bu SUV, teknoloji ve zarafeti birleştirmektedir. 

 

 

Siz sürün ya da o kendini sürsün

Son teknoloji ürünü DS DRIVE ASSIST teknolojisi sayesinde uzun yolculukları güvenle gerçekleştirin. 180 km / sa'e kadar aktif olan bu yenilikçi sistem, otomobilinizi şeridinde hassas bir şekilde konumlandırır ve öndeki araca göre hızınızı düzenler / ayarlar.
Trafik yavaşladığında, bu teknoloji aynı zamanda otomobilinizin dur kalk aşamalarını yönetir.

Otomatik park sistemi

DS PARK PILOT sistemi sayesinde, direksiyonda veya pedallarda herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan aracınız otomatik olarak park eder.
Park etmek için yapmanız gereken tek şey: Park tuşunu basılı tutun ve çalışmasını bekleyin. Sistemimiz, önünde 30km / saate kadar, park boşluğunu algılar, daha sonra, duvara yanaşma için gerekli manevrayı gerçekleştirir.

Gözünüzü asla yoldan ayırmayın

Hız, hız sabitleyici / hız sınırlayıcı bilgileri, panel okuma, sürüş ve navigasyon yardımları: Seyahat sırasında, sanal gösterge paneli sayesinde, gözünüzü asla yoldan ayırmak zorunda kalmadan gerekli tüm verilere erişebilirsiniz.
Savaş uçaklarından ilham alınarak tasarlanan bu teknoloji, gerekli tüm verileri renkli ve görüş alanınızdaki şeffaf bir ekrana yansıtır.

BİR PRESTIJ İMZASI

DS 3 CROSSBACK'in DNA'sını ve kimliğini korurken, %100 elektrikli versiyonumuz E-TENSE, modernliği ve performansı öne çıkarır.

Göz kamaştırmayan far sistemi

Yeni nesil DS MATRIX LED VISION farlarla, diğer sürücülerin rahatsız etmeden uzun farlarınız açık bir şekilde gece sürüşü yapabilirsiniz. Sabit ve optimum aydınlatma sağlamak için, bu akıllı farlar, ışık huzmelerini, ön cam üst kamerası tarafından algılanan trafik koşullarına göre otomatik olarak uyarlar.

DS MATRIX LED VISION farlar, kısa far için 3 LED modülünden ve aynı zamanda tespit edilen sürüş ortamına bağlı olarak kademeli olarak açılıp kapanabilen 15 özdeş ve bağımsız segmente ayrılmış MATRIX BEAM modülünden oluşur.

ADML PROXIMITY

1 m 50 cm: Bu, DS 3 CROSSBACK'in varlığınızı tespit ettiği mesafedir. Yaklaştığınızda, ADML PROXIMITY sayesinde otomobil otomatik olarak açılır ve şimdiye kadar gizli olan kapı kolları ortaya çıkar. Tek yapmanız gereken, direksiyona geçmek için kapıyı açmak. Uzaklaşıldığında da süreç aynı şekilde işler: Kapı kolları geri çekilir ve otomobil otomatik olarak kilitlenir. 

Eller serbest çalıştırma sistemi ile daha da fazla konforun tadını çıkarın. DS 3 CROSSBACK'inizin direksiyonuna geçtiğinizde, motoru çalıştırmak veya kapatmak için orta konsolda bulunan Start / Stop düğmesine basmanız yeterlidir.

Eşsiz bir tasarım

DS 3 CROSSBACK E-TENSE %100 elektrikli motor 100kW (136hp) direksiyonunda sessiz ve yeni bir sürüş deneyimi yaşayın.

Güç ve esnekliği bir araya getiren elektrik motoru, benzin veya dizel versiyonu ile için ideal şekilde entegre edilmiş bir batarya ile çalışır.

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri, yeni düzenleme olan Dünya Uyumlulaştırılmış Hafif Araç Test Prosedürü WLTP'ye (AB 2017/948 Regülasyonu) göre belirlenmiştir ve elde edilen değerler, diğer araçlar ile kıyaslanabilirliği sağlamak bakımından, NEDC’ye çevrilmiştir. Güncel bilgi için lütfen satış noktanıza başvurunuz. Değerler, özellikle kullanım ve sürüş koşullarında, ekipmanda veya seçeneklerde dikkate alınmaz ve lastiklerin biçimine bağlı olarak değişebilir. Resmi yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri hakkında daha fazla bilgiyi satış noktalarından temin edebilirsiniz.