DS EV TİPİ ŞARJ İSTASYONUNUZUN EVİNİZE KURULUMU

DS Automobiles, şarj çözümünüz için size mümkün olan en iyi hizmeti ve desteği sağlamak amacıyla evinize DS Ev Tipi Şarj İstasyonunun kurulumunu gerçekleştirmek üzere eŞarj  şirketini önerir. DS Automobiles memnuniyet kriterlerini karşılayan hızlı ve kaliteli bir kurulum hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz. Elektrik tesisatınızın incelenmesinin* ardından, Türkiye genelinde teknisyenlerin hizmetinizde olduğu benzersiz bir ağ sayesinde istasyonunuzun anahtar teslimi kurulumunu  gerçekleştiririz.

DS'iniz Şarj Edin

FARKLI ŞARJ ETME SEÇENEKLERİ

Bir DS 9 E-TENSE teslimatında sunulan çeşitli kablolar sayesinde tüm halka açık veya ev tipi şarj istasyonlarını kullanabilirsiniz. DS Automobiles, ihtiyaçlarınıza uygun bir DS Ev Tipi Şarj İstasyonu sunar ve kurulumunun, tesisatınızı da inceleyecek olan önerilen bir ortak tarafından gerçekleştirilmesini sağlar. Bu işlemlerin tümü sırasında DS Danışmanlarınız tüm sorularınızı yanıtlamak için hizmetinizde olacaklar.

 

Mod 2 ve Mod 3 kabloları, saklama çantasıyla birlikte standart donanım kapsamındadır.

DS EV TİPİ ŞARJ ÜNİTESİ

• Mod 3 (Alternatif Akım)

• 220V’da 32A = 7,4 kW

• ŞARJ SÜRESİ:

1 saat 45 dakikada %100 şarj seviyesi

GÜÇLENDİRİLMİŞ TOPRAKLI PRİZ

• Mod 2 (Alternatif Akım)

• 220V’da 14A = 3,2 kW

• ŞARJ SÜRESİ:

4 saatte %100 şarj seviyesi

STANDART TOPRAKLI PRİZ

• Mod 2 (Alternatif Akım)

• 220V’da 8A = 1,8 kW

• ŞARJ SÜRESİ:

7 ila 8 saat arasında %100 şarj seviyesi

Şarj Kabloları

Geleneksel Topraklı Priz Kablosu (Mod 2)

1,8 kW'a kadar güç destekleyen bu kablo, herhangi bir geleneksel topraklı priz ile otomobilinizi şarj edebilmenizi sağlar. Otomobilin standart kapsamında sunulur. Yavaş şarj imkanı sağlamasından ötürü acil durumlar için tavsiye edilir.

Güçlendirilmiş Topraklı Priz Kablosu (Mod 2)

3,2 kW'a kadar güç destekleyen bu kablo, profesyonel montaj yapılmış bir sıva üstü topraklı priz gerektirir. DS SERVICE'lerden aksesuar olarak temin edilebilir. Orta hızda şarj imkanı sağlar.

Halka Açık Şarj İstasyonu Kablosu, Tek Fazlı (Mod 3)

7,4 kW'a kadar güç destekleyen bu kablo, soket tipi halka açık şarj istasyonlarında otomobilinizi şarj edebilmenizi sağlar. Otomobilin standart kapsamında sunulur. DS Wallbox, ev tipi şarj ünitesi gibi hızlı şarj imkanı sağlar.