DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4: ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4: ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, güç ve esnekliği bir araya getiriyor: Dört tekerlekten çekiş ve 300 beygir gücü. Otomobil elektrik modu  ev-iş arasındaki günlük kullanım ihtiyaçlarınızı karşılayacak 58 km menzil sunuyor.

Şarj edilebilir hibrit hakkında daha fazlasını keşfedin

Marka, DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4’ün hibrit güç ünitesi ile önemli bir gelişimin altına imzasını attı. İki adet elektrik motoru, her bir aksın üzerinde yer alan 80kW’lık kombine güç sayesinde 58 km’ye kadar tam elektrikli menzil sunuyor. DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 ile marka, yeni bir hibrit güç ünitesiyle bir çığır açtı. Her bir aksın üzerine yerleştirilmiş 80kW'lık kombine güç ile iki elektrik motoru 58 km'ye kadar (WLTP çevrimi) menzil sunar. Her iki motor da yaşam kabini ya da bagaj hacmini etkilemeyen, hücreleri son derece kompakt bir yapıda olan ve arka koltukların altına yerleştirilmiş en yeni nesil batarya grubu tarafından desteklenmektedir.

ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT TEKNOLOJİSİ İLE ÖZGÜR SÜRÜŞ KEYFİNİN TADINI ÇIKARIN

Yeni şarj edilebilir hibrit otomobillerimiz arasında yer alan DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, günlük seyahatlerinizi rahatça gerçekleştirebilmeniz için 58 km’lik (WLTP’ye göre) menzil sağlar. Bu yeni nesil otomobiller, %100 elektrik modunda gerçek bir menzile sahip olmayan (maksimum 2-3 km) “şarj edilemeyen hibrit” (HEV) otomobillerden ayrılıyor.

Peki ya enerji koruma moduna geçerseniz?

TEKNOLOJİLERİMİZLE LİMİTLERİ ZORLAYIN

Fren Enerjisi Geri Kazanımı

Sürüş modları

E-SAVE özelliği

Bataryayı şarj etmek için fren yapmanız yeterliDAHA FAZLA BİLGİ
DS7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 | DS Automobiles
Size en uygun sürüş modunu seçebilirsinizDAHA FAZLA BİLGİ
DS7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 | DS Automobiles
Daha sonrası için elektrik depolayınDAHA FAZLA BİLGİ
DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4

MENZİL & ŞARJ

Şarj edilebilir hibrit elektrikli otomobilden tam olarak yararlanmak için şarj işlemi çok önemlidir. Tamamen şarj edilmiş DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4, %100 elektrik modunda 58 km menzile (WLTP’ye göre) sahiptir. Tek yapmanız gereken nerede ve nasıl şarj edileceğinizi öğrenmek.

Şarj üniteleri

ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT OTOMOBİLİNİZ İÇİN SORUNSUZ ŞARJ YÖNTEMLERİ

Şarj kabloları

Evde hızlı şarj imkanı

Yolculuk esnasında şarj

Her prizin şarj noktası olduğunu hayal edin...DAHA FAZLA BİLGİ
DS7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 | DS Automobiles
Garajınız hızlı şarj noktasına dönüşüyorDAHA FAZLA BİLGİ
DS7 CROSSBACK E-TENSE | DS Automobiles
Şarj edilebilir hibritinizle huzurlu yolculuklarDAHA FAZLA BİLGİ
DS7 CROSSBACK E-TENSE

ŞARJ EDİLEBİLİR HİBRİT OTOMOBİLLERİN FAYDALARINI KEŞFEDİN

DS7 CROSSBACK E-TENSE | DS Automobiles
DS7 CROSSBACK E-TENSE

Daha çevre dostu ve yüksek performanslı otomobil

2020 model şarj edilebilir hibrit otomobilimiz son derece verimli ve çok yönlüdür: Sürüş keyfinizden ödün vermeden %100 elektrikli sürüş modunda sıfır emisyon ve karma koşullarda düşük yakıt tüketimi sağlar.

Şehirlerin kapısı size her zaman açık...

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 şarj edilebilir hibrit otomobiliniz ön camımın üzerinde yer alan mavi LED ile %100 elektrikli sürüş modunda olduğunu gösterir ve yüksek emisyonlu sürüş kısıtlaması olan şehirlerde rahatlıkla kullanmanıza olanak sağlar. 

Yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri, yeni düzenleme olan Dünya Uyumlulaştırılmış Hafif Araç Test Prosedürü WLTP'ye (AB 2017/948 Regülasyonu) göre belirlenmiştir ve elde edilen değerler, diğer araçlar ile kıyaslanabilirliği sağlamak bakımından, NEDC’ye çevrilmiştir. Güncel bilgi için lütfen satış noktanıza başvurunuz. Değerler, özellikle kullanım ve sürüş koşullarında, ekipmanda veya seçeneklerde dikkate alınmaz ve lastiklerin biçimine bağlı olarak değişebilir. Resmi yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerleri hakkında daha fazla bilgiyi satış noktalarından temin edebilirsiniz.