HABERLER

DS TECHEETAH ŞAMPİYONADAKİ LİDERLİĞİNİ GÜÇLENDİRİYOR

15 Ocak 2019

2019 ABB FIA Formula E Marakeş E-Prix yarışına, ikinci pozisyondan start alan Jean-Éric Vergne’nin ilk virajdaki cesur hamlesi damgasını vurdu. DS Techeetah pilotunun bu cesur hamlesi istediği gibi sonuçlanmadı ve aracı spin attı. Bu talihsizlik karşısında araç sıralamasında sonunculuğa düşen Formula E Şampiyonu ünvanlı pilot, hızını kesmeden ve ses getiren  bir dönüş ile yarışı 5’inci sırada tamamladı.

DS TECHEETAH, 2018/2019 ABB FIA FORMULA E ŞAMPİYONASININ
MARAKEŞ AYAĞINA LİDER OLARAK BAŞLAYACAK

8 Ocak 2019

DS TECHEETAH ekibi 2018/2019 ABB FIA Formula E Şampiyonasının ilk yarışı olan Suudi Arabistan’da iyi bir başlangıç yapmıştı. Formula E şampiyonu Jean-Éric Vergne'ın DS E-TENSE FE19'u bitiş çizgisini geçen ikinci pilot olurken, takım arkadaşı Andre Lotterer ise sezonun ilk yarışını 5’inci olarak tamamladı. Böylece DS TECHEETAH üreticiler klasmanında 29 puanla liderlikle sezona başlamış oldu. Ekip 12 Ocak tarihinde Fas’ın Marakeş kenti caddelerinde koşulacak olan bir sonraki ayak için bütün hazırlıklarını sürdürüyor.

DS TECHEETAH, 2018/2019 ABB FIA FORMULA E ŞAMPİYONASINA HIZLI BAŞLADI:
İLK AYAK SONRASINDA ÜRETİCİLER KLASMANINDA LİDER

15 Aralık 2018

2018/2019 ABB FIA Formula E Şampiyonasının ilk ayağı Suudi Arabistan’da koşuldu. Heyecan dolu bir yarışın ardından Formula E şampiyonu Jean-Éric Vergne'ın DS E-TENSE FE19'u bitiş çizgisini geçen ikinci araç olurken, takım arkadaşı Andre Lotterer ise sezonun ilk yarışını 5’inci olarak tamamladı. Böylece DS TECHEETAH üreticiler klasmanında 29 puanla liderlikle sezona başlamış oldu.

DS TECHEETAH, DS E-TENSE FE19 İLE PİSTE ÇIKMAYA HAZIR

12 Aralık 2018

ABB FIA Formula E Şampiyonası'nın 5. Sezonu 15 Aralık Cumartesi günü start alacak. Dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar, 22 yeni Gen2 otomobili, yeni pistlerleri, yeni kuralları ve şampiyonaya dahil olan yeni pilotları izleyecekler.

DS TECHEETAH, AD DIRIYAH E-PRIX’TE SEZON İÇİ TEST SÜRÜŞÜNÜ
TATIANA CALDERON’UN GERÇEKLEŞTİRECEĞİNİ DUYURDU

Versay, 20 Kasım 2018

DS TECHEETAH, Tatiana Calderon’un Krallık’ta düzenlenecek açılış E-Prix’inin ardından 16 Aralık’ta Suudi Arabistan’ın ev sahipliği yapacağı Ad Diriyah’ta DS E-TENSE FE19’u test edeceği için son derece mutlu olduğunu duyurdu.

VERSAY FABRİKASI AÇILIRKEN,
JEAN-ÉRIC VERGNE VE ANDRÉ LOTTERER PİLOTLUĞA DEVAM EDİYOR

Versay, 1 Ekim 2018

TECHEETAH ve DS Automobiles arasındaki ortaklık, Fransa'nın Versay şehrinde yapılan yeni fabrika açılışıyla tüm dünyaya tanıtıldı.

DS TECHEETAH, 2018/2019 sezonunda yarışacak pilotların ve yönetim ekibinin tanıtımını yeni merkez ofiste gerçekleştirirken, aynı etkinlikte DS E-TENSE FE19 modelini de ilk kez resmi olarak gözler önüne serdi.

DS AUTOMOBILES ve TECHEETAH ORTAKLIĞA İMZA ATTI

Paris, 3 Ağustos 2018

BB FIA Formula E Şampiyonası’nda serilerin otomobil üreticilerine açılmasından bu yana yer alan DS Automobiles, 2018/19 sezonundan itibaren TECHEETAH ile birlikte yeni otomobili “DS E-TENSE FE 19” ile boy gösterecek.

 

DS Virgin Racing 2017/2018 Formula E sezonu için yeni otomobilinin örtüsünü kaldırıyor.

DS Virgin Racing, Hong Kong'daki ilk toplantıdan birkaç gün önce DSV-03'ün üzerindeki perdeyi kaldırarak, 2017/2018 Formula E Şampiyonası sezonuna başlangıç yaptı. Bu olay disiplin içersindeki ekibin ilk zaferinin yıldönümü ile çakıştı.

100% elektrikli elektrikli tek kişilikli araç, gövdede bazı ayarlamalar yaparak mor, kırmızı ve gümüş renklerinde geleneksel renklerle gösteriliyor. Karoserisi altında DS Performansı uzmanları, otomobilin ve verimliliğinin yeni bir yazılım yönetimi ile optimizasyonu üzerinde çalıştılar

2016/2017 Sezonunda Öne Çıkanlar

DS Virgin Racing ekurisinin Formula E üçüncü sezonunun en güzel anlarını resimlerde tekrar yaşayın.

 

Aksiyonun ortasına dalın ve 2016/2017 Formula E Şampiyonasının kıvrımlarını ve dönüşlerini yeniden keşfedin.