HİZMETİNİZDEYİZ, HEP YAKININIZDAYIZ

 

DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız randevu ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

FORMULA E DS TECHEETAH: 2021'de yine şampiyon olmayı hedefliyor

2014 yılında, DS Automobiles’in kuruluşunun hemen ardından, cesaret ve yaratıcılığımızdan ilham alarak elektriğe geçişi stratejimizin merkezine aldık. Enerji dönüşümü sürecinde rol almaya kararlı şirketimiz, Formula E turnuvasına katılan ilk üreticilerden biri oldu.

DS TECHEETAH: DS Automobiles’in yarış ekibi

Avant-garde bir marka olarak DS Automobiles, DS TECHEETAH takımıyla Formula E turnuvasına katılan tek Fransız araç üreticisidir. Hemen birkaç sezon içerisinde takımımız, elektrikli araç yarışında çıtayı belirleyen takım haline geldi. 2019-2020 Formula E sezonunda tüm rekorları alt üst ederek hem pilotlar, hem de takımlar kategorisinde iki şampiyonluk birden kazanan DS TECHEETAH’ın amacı yedinci Formula E şampiyonasında da aynı başarıya imza atmak.

E-TENSE

Rekabetten doğan yenilik


Formula E yarışlarında elde ettiğimiz uzmanlıkla gurur duyuyoruz. Hedefimiz yarıştan ilham alan teknolojiyi size sunmaktır. Bu teknolojileri yeni muazzam modellerimizde keşfedebilirsiniz: Elektrikli DS 3 CROSSBACK E-TENSE ve şarj edilebilir hibritler DS 9 ve DS 7 CROSSBACK E-TENSE model otomobillerimizde bu teknolojiler kullanılmaktadır.

E-TENSE MODELLERİ

Formula E'de kullanılan dünya şampiyonu teknolojiyi keşfedin.

İŞ ORTAKLARIMIZ

TOTAL

DS markasının uzun süredir işbirliği yaptığı Total de Formula E’de bize katılıyor. DS E-TENSE FE20 motoru, hibrit ve elektrikli araçlarda kullanılan yeni Total Quartz EV Fluid serisi motor yağlarının formülasyonunda kullanılan verileri toplayan Total mühendislerinin çalışmalarından yararlanıyor. Bu ürünler, akünün ve şanzımanın verimliliğini optimize ederek otomobilin güç tüketimini de düşürüyor. E-prix’ler laboratuvar çalışmalarında taklit edilmesi imkansız koşullar sunuyor.