HİZMETİNİZDEYİZ, HEP YAKININIZDAYIZ

 

DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız randevu ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

DS PERFORMANCE

Tecrübemizin vitrini

DS Automobiles'in 2014'te doğumundan kısa bir süre sonra, her zamankinden daha fazla cesur ve yenilik yapma arzusuyla, bir motorsporu departmanının yaratılmasıyla yeni bir hikaye yazmak bize kalmıştı: DS Performance.

DS Marka spor otomobil bölümü

Avant-garde DS Automobiles, önümüzdeki sezon DS Performance ile Formula E’deki tek Fransız üretici olacak. Şampiyonanın ikinci yılından bu yana yarışta yer alan marka, çok sayıda başarıya imza atmakta ve DS E-Tense FE 19 ile hayranlarına daha da fazlasını sunmayı hedeflemektedir.

 

İkinci nesil şasi üzerinden geliştirilen yeni tek kişilik DS Performance, mat siyah ve dore renkleri sayesinde sadece şık olmakla kalmıyor, aynı zamanda DS Performans mühendislerinin yaptığı çalışmalar sayesinde son derece hızlı, aynı zamanda da enerji tasarrufu sağlıyor.

DS E-TENSE

Düşten gerçeğe


Mart 2016'daki Cenevre Otomobil Fuarı'nda ilk kez görücüye çıkarılan DS E-Tense anında halkı büyüledi. (4.72 m uzunluğu, 2.08 m genişliği ve 1.29 m yüksekliği ile) mükemmel bir şekilde dengelenmiş ölçümlerden faydalanan DS E-Tense sadece bir konsept otomobil değil. Çok daha fazlasını temsil etmektedir. Birincisi, markanın stilistik ve teknolojik geleceği hakkında bilgi verir. Ama özellikle, her şeyden önce, uluslararası fuarların halı kaplı stantlarıyla sınırlı olamaz. DS E-Tense sadece ePrix Paris ve Monako vesilesiyle değil, aynı zamanda açık yolda defalarca kullanılmıştır.

YARIŞLARI TAKİP EDEBİLECEĞİNİZ PLATFORMLAR

FIA Formula E şampiyonasının bu altıncı sezonunun tüm yarışlarını Canal + grup kanallarından (Canal + Sport, C8 ve CSTAR) ve Eurosport'tan canlı olarak takip edebilirsiniz. Resmi FIA Formula E ağlarındaki tüm test sürüşlerini de Facebook, YouTube, internet sitesi ve uygulamalar üzeirnde takip edebilirsiniz.

DS PERFORMANCE : EKİP

Xavier Mestelan Pinon (yukarıdaki resim): 47 yaşında, Fransız, DS Performance Direktörü

Thomas Chevaucher (aşağıdaki resim): 37 yaşında, Fransız Teknik İşler Direktörü

Claire Magnant (yukarıdaki resim): 34 yaşında, Fransız, Program Müdürü

Didier Raso (aşağıda resim): 41 yaşında, Fransız, Sistem ve Güç Elektroniği Sorumlusu

Adrien Da Cunha Belvès (yukarıdaki resim ): 33 yaşında, Fransız, İletişim ve Etkinlik Sorumlusu

ORTAKLARIMIZ

DS Techeetah

BB FIA Formula E Şampiyonası’nda serilerin otomobil üreticilerine açılmasından bu yana yer alan DS Automobiles, 2018/19 sezonundan itibaren TECHEETAH ile birlikte yeni otomobili “DS E-TENSE FE 19” ile boy gösterecek.

Total

Markanın tarihsel ortağı Total, Formula E'de bize eşlik ediyor.
DSV-03, Total'in Lyon yakınlarındaki Solaize Araştırma Merkezi Mühendisleri (CReS) tarafından özel olarak formule edilmiş bir şanzıman yağından yararlanmaktadır. Bu ürün şanzımanın verimliliğini optimize etmeyi ve böylece aracın güç tüketimini düşürmeyi mümkün kılmaktadır.