HİZMETİNİZDEYİZ, HEP YAKININIZDAYIZ

 

DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız randevu ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

2018 PARIS MOTOR SHOW

Paris Porte de Versailles Fuar Alanı’nda, 4-14 Ekim 2018 tarihleri arasında düzenlenen Paris Motor Show etkinliğindeki DS standını ziyaret ederek olağanüstü bir deneyim yaşayın.

Etkinlikte tüm dünya ile birlikte en yeni otomobillerimizi görebileceksiniz: DS 3 CROSSBACK, %100 Elektrikli DS 3 CROSSBACK E-TENSE, sınırlı sayıda üretilen DS 3 CROSSBACK La Première ve DS 3 FOREVER’ın yanı sıra DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4x4 şarj edilebilen hibrit.

 

Bu muhteşem etkinlikle beraber DS 3 CROSSBACK ve sınırlı sayıda üretilen DS 3 CROSSBACK La Première’in sipariş dönemi de başlıyor.


Sizi, koleksiyonumuza ilham veren DS PERFORMANCE modellerini keşfetmeye davet ederek hayal gücünüze hitap etmeyi amaçlıyoruz: 2035 için hayallerimizdeki otomobil olan DS X E-TENSE ve önümüzdeki sezon Formula E'de boy gösterecek DS E-TENSE FE 19.

 

DENEYİMİNİZ EVİNİZDE BAŞLIYOR

Dilerseniz otomobilinizi web sitemiz üzerinde tasarlayıp, kaydedebilirsiniz. Bu sayede tasarladığınız otomobili DS Store Istanbul'da “DS VIRTUAL VISION” ile 3D ortamda deneyimleyebilirsiniz. 

 

DS'İ KEŞFEDİN

3D