HİZMETİNİZDEYİZ, HEP YAKININIZDAYIZ

 

DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız randevu ile hizmet vermektedir.

DETAYLI BİLGİ

DS AUTOMOBILES, DS 3 CROSSBACK ve DS 7 CROSSBACK İle
Kemer Country Club’daki Balkan Şampiyonası’na Eşlik Etti!

Binicilik dünyasının kalbi, Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından düzenlenen, ülke milli takımlarının da yarıştığı 11 Balkan ülkesinin katılımıyla Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşen CSI Engel Atlama Yarışmaları ve Balkan Şampiyonası’nda attı! 

 

Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından “29 Ağustos - 01 Eylül CSI Engel Atlama Yarışmaları, 04 - 08 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilen olan Balkan Şampiyonası”, dünyanın önemli binicilerini İstanbul’da Kemer Country Atlı Spor Kulübü’nde topladı.

 

Binicilikte Balkan ülkelerini bir araya getiren Arnavutluk, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Yunanistan, Kuzey Makedonya, Moldova, Romanya, Slovenya, Sırbistan ve Türkiye ile 11 ülke katılımıyla gerçekleşecek olan yarışmalarda 300 sporcu ve 440 at yarıştı. 

Kemer Country Club’ın uluslararası tesislerinde düzenlenen dev organizasyonda yıldız, genç, genç yetişkin usta ve bayanlar kategorilerinde hem takım hem de bireysel şampiyonlar belli olurken ayrıca genç at müsabakaları da düzenlendi, Türkiye ise beş kategoride sahaya çıktı.

Kemer Country Club dışında yer alan otopark alanından festival alanına misafirlerin transferleri, DS 3 CROSSBACK ve DS 7 CROSSBACK ile yapıldı. Şampiyonaya gelen ziyaretçiler, kaslı ve tutkulu tasarımıyla DS 7 CROSSBACK’in dizel ve benzinli motor seçeneklerini inceleyip test ettiler. Ziyaretçiler ayrıca güçlü ve heykelsi bir tasarıma sahip olan DS 3 CROSSBACK’i de inceleyip test etme fırsatı yakaladılar.