Değerli müşterilerimiz ve markamızın tutkunları,


Eşi görülmemiş bir dönemden geçiyoruz. DS Türkiye olarak çalışanlarımız ve siz değerli DS tutkunlarının sağlığı önceliğimizdir.


İçinde bulunduğumuz bu hassas dönemde, sizlere mümkün olan en iyi hizmeti kesintisiz bir şekilde sunabilmek için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz. DS STORE ve DS SERVICE noktalarımız hizmet vermeye devam etmekte olup hijyen açısından en son teknolojilerle korunmaktadır. Showroom’umumuzda ve servislerimizde bulunan araçlarımız en etkin dezenfeksiyon yöntemleri ile temizlenmektedir.


Yetkili Satıcımız ve servislerimiz belirli çalışma  saatleri içinde sizlere kesintisiz hizmet vermeye devam edecek, Satış ve Servis ekiplerimiz sağlığınızı koruyacak mesafede sizlere destek olacaktır.

DS Türkiye satış ve servis ağı, sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığını korumak adına Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’nın talimatları ve Dünya Sağlık Örgütü’nün önerileri doğrultusunda hareket etmektedir.


Sizleri Randevulu DS STORE ziyareti, online otomobil tanıtımı, yeni bir DS otomobili kapınıza teslim eden DS DELIVERY VALET, bakım işlemleri için kapınızdan alıp kapınıza teslimat yapan DS SERVICE VALET hizmetlerimiz gibi bu süreçte size çok yardımcı olacak uygulamalarımızı deneyimlemeye davet ediyoruz.


DS Automobiles Türkiye olarak otomobillerimiz ile ilgili ihtiyaç, beklenti ve sorularınıza yanıt vermek için hazırız.

 

DS Automobiles Türkiye